تور ارمنستان

» 2018 » سپتامبر

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : تور
 • بازدید :


زیارتگاه بی‌بی دوست بر روی تپه‌ای به همین نام در زابل قرار گرفته است که با زیارتگاه‌های دیگر متفاوت بوده و فقط مخصوص ورود بانوان است.

مقاله‌های مرتبط:

سیستان، سرزمینی افسانه‌ای و کهن است. سرزمینی که وسیع و حاصل‌خیز بوده و در جنوب خاوری ایران قرار گرفته است. از زمانی که مردم ایران اسلام را پذیرفتند و جاهایی که به تشیع روی آوردند، در آن نقاط، این سرزمین پر از زیارتگاه‌های مختلف شد. تاریخ سیستان پر از وقایع تلخی مثل بیماری‌ها، سیل و خشکسالی بوده که سبب کاهش جمعیت می‌شد. مردم در این شرایط، به اولیا و اوصیا متوسل می‌شدند، آن‌ها را به درگاه خداوند واسطه می‌کردند، و همین سبب می‌شد که زیارتگاه‌ها در فرهنگ و اعتقادات این منطقه اهمیت پیدا کند.وجود همین اعتقادات سبب می‌شد که در گوشه و کنار زابل هر کسی خواب اولیا را می‌دید مکانی را برای زیارتگاه آن حضرت بنا کند. در این مکان‌ها، درختچه‌های گز که یادگار اعتقادات باستانی ایرانیان بود کاشته می‌شد و به آن تبرک می‌جستند. برخی از اهالی زابل برای ساختن زیارتگاه مورد نظر خود، از سنگ‌های کوه خواجه استفاده می‌کردند. در این مکان‌ها، گاو و گوسفند نیز قربانی می‌شد. یکی از این زیارتگاه‌ها، زیارتگاه بی‌بی دوست در زابل است که بر روی تپه بی‌بی دوست قرار گرفته و که با زیارتگاه‌های دیگر، متفاوت است.

زیارتگاه بی بی دوست

عکس از  سایت بقاع نیوز

زیارتگاه بی بی دوست

زیارتگاه بی بی دوست در ۱۰کیلومتری شرق زابل و در مسیر جاده زابل به هیرمند قرار گرفته است

آرامگاه بی‌بی دوست، زیارتگاهی در شهرستان زابل است. این زیارتگاه در ۱۰ کیلومتری شمال شرق زابل و در مسیر و نقطه اتصال جاده زابل به شهر هیرمند قرار گرفته است. در این مکان، کانال آبی که از رودخانه هیرمند واقع در شهرستان زهک منشعب می‌شود و از روستای کود و قلعه زاهدان کهنه می‌گذرد، قرار گرفته است. آرامگاه بی‌بی دوست در دشتی گرم و خشک و روی تپه‌های باستانی قرار گرفته و بنا به عقیده عده‌ای اصل آن، متعلق به عصر اشکانیان است. این آرامگاه بر روی تپه‌ای متعلق به عصر اشکانیان در روستای قاسم‌آباد قرار گرفته است. ارتفاع این تپه در حدود ۸متر و در ضلع جنوبی سه متر است. این مکان دارای جاده آسفالته بوده و مسیر دسترسی به آن بسیار آسان است.

ارامگاه بی بی دوست

عکس از  سایت اوقاف زاهدان

زیارتگاه بی بی دوست را برخی متعلق به بانویی سیده از نسل علی بن ابیطالب، برخی دیگر تعلق به فرزند میرداماد و عده ای نیز بر این عقیده‌اند که باستانی و مربوط به اناهید است

در باورهای عامیانه، این زیارتگاه متعلق به سیده‌ای از خاندان علی بن ابیطالب است و او را از اولاد و اعقاب دختری امام حسین (ع) دانسته‌اند. برخی هم او را با زمان قاضی عبدالله کندرکی در روستای آس قاضی در بخش شهرکی و نارویی از عارفان قرن نهم هجری در ارتباط می‌دانند. یک باور دیگر براین است که این آرامگاه متعلق به خواهر سید اقبال فرزندان میرداماد و خواهرزاده شاه عباس صفوی است که مزارش در سیستان قدیم و افغانستان فعلی واقع شده است. امروزه مزار بی‌بی دوست یکی از زیارتگاه‌های مسلمانان محسوب می‌شود. اما برخی نیز او را با ایزدبانو اناهید در آیین مهر تطیبق می‌دهند. اهالی زابل براین اعتقادند که در گذشته‌های دور، سیده‌ای با برادر خود سرگرم شبانی بود که فردی قصد آزار او را داشته است، دختر گریه کرده و پا به فرار گذاشته است و تا محل زیارتگاه امروزی رسیده و از شدت خستگی در آن مکان متوقف شده است و دعا می‌کند ای زمین مرا دریاب، به خاطر صداقتش، زمین وی را دل خود مخفی می‌کند و آن مکان، محل زیارتگاه و آرامگاه وی می‌شود.

زیارتگاه بی بی دوست

عکس از  تاپ توریسم

در زیارتگاه بی بی دوست یک درخت گز کهنسال قرار دارد که مردم به آن دخیل می‌بندند

بی‌بی دوست با نام‌های بی‌بی نوروز، بی‌بی سه‌شنبه، بی‌بی نور، بی‌بی حور و بی‌بی تندروی هم معروف است. نکته جالب این است که در زیارت‌گاره بی‌بی دوست، مردان، ممنوعیت ورود دارند. حتی نوزادان و کودکان پسر هم حق ورود به این مکان را ندارند. در سیستان لقب بی‌بی به بانوان با کرامت تعلق می‌گیرد. در این زیارتگاه یک درخت گز کهنسال نیز دیده می‌شود که چنان ریشه دارد که گویی مقبره را دربر گرفته و مردم برای این درخت هم احترام بسیار زیادی قایل هستند و کسی اجازه ندارد به این درخت آسیب بزند و یا شاخه‌ای از آن را جدا کند. مردم زابل اعتقادات خاصی نسبت به این زیارتگاه دارند. برای مثال عروس و داماد‌های این منطقه در روز سوم پس از ازدواج، برای دعا و درخواست خوشبختی به زیارت این مکان می‌روند و اگر نذری داشتند ادا می‌کنند و برای تداوم خوشبختی در زندگی، در مکانی نزدیکی مقبره، شمع روشن می‌کنند که تقریبا همیشه شمع‌های بسیاری در زیارتگاه بی‌بی دوست در حال سوختن است. آرامگاه بی‌بی دوست در بین مردم سیستان و استان خراسان و عده‌ای از مردم افغانستان، اهمیت بسیاری دارد. مردم این منطقه معتقدند که بسیاری از بیماران از این خاتون، شفا گرفته‌اند.

زیارتگاه بی بی دوست

عکس از  همگردی

کارشناسان بر روی محوطه اطراف زیارتگاه بی بی دوست تحقیقاتی انجام داده و آن را متعلق به عصر اشکانیان دانسته اند

کارشناسان و باستان‌شناسان بر روی محوطه اطراف زیارتگاه بی‌بی دوست، تحقیقاتی انجام داده و آن را در معرض تهدید و نابودی دیدند. نتایج این تحقیقات نشان داد که این مکان از استقرار دوران اشکانیان تا دوره اسلامی شواهدی را در خود جای داده است. سفال‌های به دست آمده در این محل به سفال‌های دوران تاریخی و سفال‌های لعابدار سده‌های اسلامی میانه قابل تفکیک و متمایز است. محققان براین عقیده‌اند که مکان مزبور، جلوه‌گر بخشی از دارالحکومه سیستان در دوره اسلامی است. این منطقه که زیارتگاه بی‌بی دوست در آن قرار گرفته شاید مقدس‌ترین زیارتگاه سیستان محسوب شود. بازسازی جاده فرعی زیارتگاه در سال ۱۳۸۵ انجام شد. برخی دیگر از قسمت‌های بنا که بعدا به آن اضافه شده‌اند در سال ۱۳۸۳ توسط هیت امنا ساخته شده و به بنا اضافه شده‌اند. مقبره تا سال ۱۳۸۵ فاقد ضریح بود و ضریح آن در سال ۱۳۸۴ توسط سازنده‌ای اصفهانی با نام مرتضی احمدی ساخته و به این مکان منتقل شد. هزینه ساخت ضریح و تزیینات داخلی زیارتگاه، توسط مردم تامین شده است. اهدای نذورات نیز از زمان‌های گذشته در محل زیارتگاه وجود داشته و هم‌اکنون نیز مورد توجه اهالی منطقه است. نذورات مردم بیشتر شامل گوسفند، گوساله و مرغ است. ضمن اینکه در حال حاضر غالباً نذورات به صورت نقدی است و وجوه نقدی برای تعمیرات مربوط به ساخت و ساز مقبره استفاده می‌شود.

زیارتگاه بی بی دوست

عکس از  سایت اوقاف زاهدان

عصر روزهای سه‌شنبه و صبح روزهای چهارشنبه، پخت نان محلی به نام تفتو (نانی پرضخامت و پرمغز به صورت دایره یا بیضی که بانوان سیستان در تنور محلی می‌پزند) در این مکان توسط زنان انجام شده و میان مردم توزیع می‌شود. برای پخت این نان، سه تنور در این مکان ساخته شده است. این مکان که جایی زیارتی و سیاحتی محسوب می‌شود یکی از جاهای دیدنی سیستان است که بانوان می‌توانند از آن دیدن کنند.

زیارتگاه بی بی دوست

عکس از  اوشیدا

عکس کاور از  نیزار

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا

در این پست می توانید آهنگ میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا

Download New Song By meysam motiee Called  deltang karbala

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
میثم مطیعی دلتگ کربلا آهنگ مداحی

 

نوشته دانلود مداحی میثم مطیعی دلتنگم یا حسین دلتنگ کربلا اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره

در این پست می توانید دانلود مداحی امیر تتلو شب تیره را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره

Download New Song By Amir Tataloo Called  Shabe Tire

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
حمید صفت شب تیره حسن بابا محمدی آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ جدید امیر تتلو شب تیره اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷

در این پست می توانید دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷ را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم 97

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
جواد مقدم شب ششم محرم مداحی

 

دانلود بخش اول شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش دوم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش سوم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش چهارم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش پنجم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش ششم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش هفتم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش هشتم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

 

دانلود بخش نهم شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

دانلود بخش آخر شب ششم

دانلود با کیفیت ۱۲۸

نوشته دانلود مداحی جواد مقدم شب ششم محرم ۹۷ اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر

در این پست می توانید آهنگ حمید صفت عجایب شهر را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر

Download New Song By Hamid Sefat Called  Ajayeb Shahr

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
حمید صفت عجایب شهر بزودی

 

نوشته دانلود آهنگ حمید صفت عجایب شهر اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : تور
 • بازدید :


پیر لوئیس فرر، یک عکاس فرانسوی با عکاسی مادون قرمز، تصاویری بینظیر از دنیایی نامرئی خلق کرده است. در ادامه با ما به تماشای این عکس‌های زیبا بنشینید.

از زمانی که عکاسی در قرن نوزدهم اختراع شد، این هنر راهی برای نمایش ذات حقیقی جهان بوده است. در طول سال‌ها آثار عکاسان متعدد، جلوه‌های مختلفی از طبیعت را به ما نشان داده‌اند.

اما گاهی عکاسی می‌تواند دنیایی نامرئی را برای ما آشکار سازد؛ دنیایی که همیشه جلوی دیدمان بوده، ولی چشمان ما قادر به درک آن نیست. برای همین موضوع، یک عکاس فرانسوی به نام پیر لوئیس فرر (Pierre-Louis Ferrer) با روش مادون قرمز، به عکاسی پرداخته است.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

عکس‌های مادون قرمز با حساس کردن سنسور دوربین به نور مادون قرمز و استفاده از فیلتر مادون قرمز بر روی دوربین حاصل می‌شوند. عکس از پیر لوئیس فرر

مقاله‌های مرتبط:

عکاسی مادون قرمز تکنیکی است که در آن قسمت مرئی نور حذف می‌شود و فقط پرتوهای مادون قرمز ثبت می‌شوند. رفتار انعکاسی مادون قرمز با نور مرئی فرق دارد و چون چشم انسان مادون قرمز را نمی‌بیند، عکس‌هایی به وجود می‌آیند که در واقعیت دیده نمی‌شوند.

پیر لوئیس سال‌ها از کشور خود، فرانسه، عکس‌های مادون قرمز گرفته و اخیرا مجموعه‌ای از منطقه ساووآ (Savoie)، واقع در اوورنی رون آلپ در جنوب شرقی کشور فرانسه را تکمیل کرده است.

پیر لوئیس در مصاحبه با لونلی پلنت گفت:

این حقیقت که می‌توانم عکس‌هایی از دنیای نامرئی بگیرم، بسیار شگفت‌انگیز است.

من واقعیت را اصلاح نمی‌کنم، بلکه روی دیگر آن را بر اساس قوانین فیزیکی آشکار می‌سازم.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

مجموعه ساووآ در آخرین عکس‌های پیر لوئیس. عکس از پیر لوئیس فرر

این منطقه آرام کوهستانی در عکس‌های او به نظر، یک چشم‌انداز نفسگیر با رنگ قرمز پر جنب و جوش می‌آید. دلیل این مساله این است که هر مکانی که او از آن عکس گرفته، دارای یک رنگ غالب است؛ رنگی که خود پیر لوئیس بر اساس موضوع و اتمسفری که قصد دارد به آن بدهد، انتخاب می‌کند. ساووآ قرمز است، زیرا آخرین تحقیق او بر اساس رندر فیلم مادون قرمز در عکاسی دیجیتال بوده است که این قرمز عمیق و حس و حال دراماتیک را به خوبی شرح می‌دهد.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

زمانی که از یک دوربین دیجیتال استفاده می‌کنید، قرمزها، سبزها و آبی‌ها باید توسط یک نرم‌افزار پس از گرفتن عکس، دوباره بررسی شوند. عکس از پیر لوئیس فرر

او چگونه این کار را انجام می‌دهد؟ او به لونلی پلنت اینگونه توضیح می‌دهد:

یک نکته جالب در مورد این سیستم عکاسی، احتمال اختلاط نور مادون قرمز و کمی نور مرئی است. با این روش، عناصری که در چشم‌انداز مورد نظر به نور مادون قرمز حساس هستند، با نور مرئی رنگ می‌شوند.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

دوردوین (Dordogne) در جنوب غربی فرانسه به رنگ زرد طلایی است. عکس از پیر لوئیس فرر

اگر ساووآ قرمز است، منطقه دوردوین در جنوب غربی فرانسه به رنگ زرد طلایی در می‌آید. رنگ، چشم‌اندازهایی زنده ایجاد می‌کند و خطوط گرافیکی باغ‌ها را آشکار می‌سازد. و سپس پایتخت، پاریس، با یک رنگ‌آمیزی سفید خیره‌کننده به پیر لوئیس اجازه می‌دهد تا کنتراستی بین خلوص طبیعت و شهرنشینی خلق کند.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

نسخه مادون قرمز بنای سکره کور پاریس (Sacré-Cœur Basilica)، درست مانند یک رویا است. عکس از پیر لوئیس فرر

پیر لوئیس، سابقه قوی در مهندسی سنسور و فیزیک نور دارد که کاملا دلیل علاقه و اشتیاق او به نور و متعلقات آن را توجیه می‌کند. او در مورد آینده گفت:

پروژه‌های متعددی از جمله متروی پاریس در برنامه کاری خود دارم.

او همچنین به فکر توسعه کار خود در زمینه عکس‌های پرتره مادون قرمز است که درست به اندازه عکس‌های چشم‌اندازهای مادون قرمز، منحصر به فرد و وهم‌آور است.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

ریتانی (Brittany)، منطقه‌ای واقع در اقیانوس اطلس تبدیل به سرزمین خیال و رویا شده است. عکس از پیر لوئیس فرر

اگر می‌خواهید پروژه‌های آینده پیر لوئیس را دنبال کنید، می‌توانید وب‌سایت رسمی و اینستاگرام او را دنبال کنید.

کشف یک دنیای نامرئی در آثار یک عکاس فرانسوی

رنگ زرد طلایی دوردوین، خطوط گرافیکی باغ‌ها را آشکار می‌سازد. عکس از پیر لوئیس فرر

 • تاریخ : ۸ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : تور
 • بازدید :


با وجود تعداد زیاد شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای آژانس‌های گردشگری بسیار ضروری است. در اینجا لیستی از سوالاتی که شما بهتر است برای انتخاب شرکت برای طراحی وب‌سایتتان بپرسید را آورده‌ایم.

آیا می‌­توانید نمونه‌­هایی از وب‌سایت‌هایی که شرکت شما طراحی کرده را ارائه دهید؟

بخش مهمی که به شما کمک می‌کند تا در مورد یک شرکت طراحی سایت قضاوت کنید و از کیفیت کار آن‌ها مطمئن شوید، دیدن نمونه کارهایی است که آن شرکت در گذشته برای افراد مختلف انجام داده است.

هر شرکت طراحی سایت با توجه به میزان سابقه عملی خود چندین پروژه انجام شده دارد؛ پس حق شما است که قبل از سفارش از آن شرکت بخواهید تا نمونه کارهای گذشته خود را به شما نشان دهد. با این روش می‌توانید به سطح کیفی پروژه‌های شرکت و امکانات سایت آژانس مسافرتی طراحی شده توسط آنان پی ببرید.

نگاه به سبک طراحی این سایت‌‌‌ها به شما کمک خواهد کرد تنوع طراحی این شرکت را ارزیابی کنید. همچنین به عملکرد سایت‌ها توجه کنید، آیا ناوبری آن آسان است، آیا طراحی‌­ها امروزی و مدرن هستند و چه میزان این طراحی با سبک کسب و کار شما سازگار است.

رزومه و سابقه شرکت خود را در حوزه طراحی وب‌سایت ارائه دهید

اعتبار و سابقه ارائه خدمات برای یک شرکت طراحی سایت فروش بلیط هواپیما یا طراحی سایت آژانس هواپیمایی سایت بسیار مهم است. هر چه شرکت طراحی سایت قدیمی‌تر و با سابقه‌تر باشد طبیعتا تجربه بیشتری در ارائه خدمات و برخورد با مشتری دارد. یک شرکت طراحی سایت با سابقه، هزاران نمونه کار دارد که به شما نشان دهد که شما با یک تحقیق ساده می‌توانید از کیفیت خدمات آن مطمئن شوید.

اما شرکت‌های نوپا هنوز راه زیادی برای رفتن دارند و ممکن است از روی بی‌تجربگی نتوانند با مشتری برخورد مناسب داشته باشند و سرویس مناسبی به او ارائه کنند.

آیا نمونه یا مثالی دارید که نشان دهد طراحی وب‌سایت شما چه میزان برای یک کسب و کار مفید بوده است؟

درمورد ارائه مثال‌‌‌ها و نمونه‌هایی از این قبیل بپرسید. این مطالعات موردی باید نتایج خاصی همچون افزایش فروش آنلاین با یک درصد معین، افزایش مشتریان به میزان مناسب یا افزایش نرخ تبدیل با یک درصد معینی در یک دوره زمانی را ارائه دهند.

آیا قبل از تصمیم‌گیری برای طراحی خود، وب‌سایت فعلی من را بررسی خواهید کرد و عملکرد آن را تجزیه و تحلیل می‌کنید؟

اگر شما یک وب‌سایت موجود با تمام وب سرویس‌های موجود از جمله وب سرویس آمادئوس و وب سرویس گابریل را بر روی سایت خود داشته باشید یعنی شما محصول کاملی دارید. ممکن است تمام صفحات نیاز به طراحی مجدد نداشته باشند. دریابید آیا این شرکت طراحی، برنامه ای برای تجزیه و تحلیل معیارهای سایت فعلی شما دارد تا نقاط قوت و ضعف آن را قبل از پیاده سازی هرگونه تغییرات طراحی، ارزیابی کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی من چه میزان هزینه دارد؟

بخش مهمی از یک پروژه طراحی سایت گردشگری قیمت تمام شده آن است. یک شرکت معتبر جزییات قیمت نهایی پروژه را در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما می‌گوید اضافه کردن هر بخش جدیدی به پروژه چه میزان به هزینه‌های شما اضافه می‌کند و همچنین قبل از شروع پروژه باید بدانید که:

 • روش پرداخت هزینه نهایی پروژه طراحی سایت چگونه است؟
 • آیا پرداخت‌‌‌ها فقط به صورت نقدی است یا پرداخت شرایطی هم امکان‌پذیر است؟
 • چه میزان از هزینه باید به عنوان پیش پرداخت داده شود؟
 • در صورت تسویه نقدی شرکت طراحی سایت چه میزان تخفیف به شما داده می‌شود؟
 • برای پرداخت شرایطی تا چند ماه و با چه شرایطی با شما قرارداد بسته می‌شود؟

یکی از مباحث مهم در بخش مالی، قیمت طراحی سایت آژانس هواپیمایی است و قیمت‌های پیشنهاد شده به مشتریان هم بسیار متغییر است. در حال حاضر شرکت‌هایی وجود دارد که با کمتر از ۱۰۰ هزار تومان یک سایت کامل برای شما طراحی می‌کنند و در مقابل آن‌ها شرکت طراحی سایت دیگری هم هستند که تا چند میلیون تومان به شما قیمت می‌دهند.

توجه کنید که کیفیت هیچ موقع با ارزانی به دست نمی‌آید. اگر محصول درجه یک و با کیفیت می‌خواهید که تمامی نیازهای شما را برآوده کند و تا سال‌‌‌ها مشکلی با آن نداشته باشید، باید هزینه آن را بپردازید. بین کیفیت و قیمت رابطه مستقیم بر قرار است.

چه اتفاقی می­‌افتد اگر من طراحی اولیه را دوست نداشته باشم؟

از طراحی سایت آژانس هواپیمایی خود بپرسید در صورتی که بعدا تغییراتی را بخواهید در سایت اعمال کنید، از جمله رنگ طرح بندی، تصاویر و فونت‌‌‌ها امکان پذیر است یا خیر.

روش صدور صورت حساب برای کار خارج از سفارش اولیه پروژه چگونه است؟

همچنانکه پروژه شما پیشرفت می­‌کند، ممکن است خدمات اضافی خارج از محدوده اولیه پروژه بخواهید. اگر تصمیم دارید ویژگی‌ها و عناصر دیگری را پس از اینکه کار روی وب‌سایت شما شروع شده بی‌افزایید، نحوه کار صدور صورت حساب را دریابید.

آیا وب‌سایت من با تلفن‌­های هوشمند، تبلت‌­ها و سایر دستگاه­‌های همراه سازگار است؟

وب‌سایت‌های واکنشگرا و سازگار با تلفن همراه، یک ضرورت برای کسب و کارهای آنلاین است. دریابید چگونه شرکت طراحی وب‌سایت با مولفه متحرک طراحی وب روبرو می‌­شود. بررسی کنید که وب‌سایتی که برای شما طراحی می‌شود سازگار با انواع مختلف دستگاه‌‌‌ها ازجمله تبلت، گوشی و… است یا خیر.

چه استانداردها و شیوه‌­های وب را دنبال می­‌کنید؟

یک شرکت طراحی و توسعه وب باید براساس تمام روندهای طراحی فعلی باشد و استانداردهای توسعه وب فعلی را دنبال کند؛ به‌طوری که وب‌سایت شما روی تمامی پلت­فرم­‌های درحال فعالیت و در تمام مرورگرها کار کند. بپرسید آیا شرکت طراحی وب روی استانداردهای ایجاد شده فعلی CSS و HTML توسط کنسرسیوم وب جهانی (W3C) کار می­کند. اطمینان حاصل کنید آیا اعتبارسنجی کد آن انجام می‌شود تا مطمئن شوید کدگذاری سایت با استانداردهای W3C مطابقت دارد.

آیا قبل از اینکه وب‌سایت من شروع به کار کند، قابلیت کارکردی آن آزمایش خواهد شد؟

به‌عنوان بخشی از این مرحلۀ تست، شما باید تعیین کنید آیا این شامل تست برای خطاهای نحوی، سازگاری با مرورگرها، و قابلیت کارکردی فرم‌­ها، پیوندها و اسکریپت­‌ها و سایر عناصر روی وب‌سایت است یا خیر.

آیا من قادر هستم بدون تماس با شما به آمار وب‌سایت خودم دسترسی داشته باشم؟

شرکت‌های طراحی وب، از تجزیه و تحلیل‌های مختلفی استفاده می‌­کنند تا عملکرد وب‌سایت‌ها را تجزیه و تحلیل کنند. آن‌ها باید مشتاق باشند که دسترسی به این رابط را برای شما فراهم کنند. درمورد به‌دست آوردن یک کلمه عبور سوال کنید به‌طوریکه بتوانید آمار وب‌سایت خود را به‌صورت آنلاین در هر زمان ببینید.

طراحی وب‌سایت جدید شما باید بازتابی از اهداف استراتژیک کسب و کار شما باشد. مهم است که شرکت طراحی و توسعه وبی که انتخاب می­‌کنید در دسترس باشد تا به شما کمک شود به آن اهداف دست یابید. زمانی را برای پرسیدن سوالات گسترده قبل از استفاده از یک شرکت طراحی وب بگذارید تا اطمینان حاصل کنید یک شریک نتیجه‌محور را انتخاب می کنید که به شما کمک می‌­کند به نتایج محسوسی دست یابید.

آیا وب‌سایت هایی که ارائه می دهید طراحی سفارشی دارند یا نمونه­‌های از پیش ساخته شده هستند؟

اکثر اوقات، شرکت‌های طراحی وب هر دو گزینه را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود عرضه می‌کنند. برخی کسب و کارها مایلند برندسازی قوی‌تری داشته باشند؛ بنابراین آن‌ها می‌خواهند ظاهری منحصربه‌فرد داشته و سایت خود را به صورت سفارشی طراحی کنند؛ اما در مقابل برخی دیگر از شرکت‌‌‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه، قالبی را انتخاب می‌کنند که نمونه‌ای از پیش ساخته شده باشد. در مورد نیازهای وب‌سایت خود گفتگو کنید و مقایسه‌ی قیمت هر دو را قبل از تصمیم­‌گیری خود درخواست کنید.

کیفیت و نحوه ارائه خدمات پشتیبانی شما چگونه است؟

بخش بسیار مهم بعد از پایان پروژه طراحی سایت مربوط به واحد پشتیبانی و خدمات بعد از فروش می‌شود .یک شرکت معتبر با داشتن کارشناسان مجرب در واحد پشتیبانی می‌تواند در کمترین زمان ممکن مشکل پیش آمده برای سایت شما را رفع کند و سایت شما را به حال اول خود باز گرداند.

زمان مهم‌ترین بخش از یک سرویس پشتیبانی خوب است. اینکه مشکل سایت شما هرچه سریع‌تر رفع شود و منبع ایراد به شما اعلام شود تا جلوی اتفاق افتادن مجدد آن گرفته شود بسیار مهم است. این نکته را وقتی متوجه می‌شوید که یک سایت پر بازدید دارید و در ساعات اوج ترافیک سایت متوجه می‌شوید سایت شما از دسترس خارج است و شما علت آن را نمی‌دانید. در این مواقع که هر ثانیه از دست دادن وقت برای شما ضرر مادی و معنوی دارد فقط یک تیم پشتیبانی قوی می‌تواند باعث آرامش شما شود.

آن‌ها باید از طریق ایمیل، تلفن یا از طریق شبکه‌های اجتماعی به شما پاسخ بدهند و توانایی عیب‌یابی و رفع مشکلات در کمترین زمان ممکن را داشته باشند.

 • تاریخ : ۷ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : تور
 • بازدید :


 زوریخ شهری با مناظر کوه‌های آلپ و از دیدنی‌ترین شهرهای سوئیس است که با انتخاب هتل های ۴ ستاره در آن می‌توانید سفری راحت و لوکس را تجربه کنید.

هتل‌های زوریخ هتل‌هایی فوق‌العاده با بهترین امکانات هستند که اغلب چشم‌انداز‌ی زیبا از شهر یا طبیعت زیبا و کوه‌های آلپ را به مهمانان خود هدیه می‌دهند و مطمئنا در تور سوئیس با آن‌ها آشنا خواهید شد. زوریخ، مرکز مالی کشور سوئیس بوده و شهری است که بانک‌های آن شهرت بسیار دارد؛ همچنین بزر‌گ‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی را در کشور سوئیس دارا است و این شهر یکی از بیشترین نرخ ورود گردشگران خارجی را به خود اختصاص داده است. زوریخ شهری بسیار پاک و بهره‌ور است و به این دلیل شهرت جهانی دارد. از این شهر غالبا به‌عنوان مرغوب‌ترین شهر دنیا از نظر ارزش زندگی نام برده می‌شود.

در این مقاله قصد داریم بهترین هتل‌های ۴ ستاره زوریخ را به شما معرفی کنیم، بنابراین همراه ما باشید.

هتل 4 ستاره زوریخ

مقاله‌های مرتبط:

هتل هیلتون زوریخ ایرپورت (Hilton Zurich Airport)

هتل هیلتون زوریخ ایرپورت (Hilton Zurich Airport)

مقاله‌های مرتبط:

برای بسیاری از مسافران، نزدیکی به فرودگاه اهمیت بسزایی دارد؛ به خصوص کسانیکه برای سفرهای کاری به شهرهای مختلف سفر می‌کنند و مدت زمان کمتری را در آن شهر اقامت دارند. بسیاری از هتل‌های نزدیک به فرودگاه نیز به صورت ساعتی امکان اقامت را برای مهمانان فراهم می‌کنند تا آن‌ها قبل از پرواز نیز بتوانند از امکانات هتل بهره‌مند شوند. هتل هیلتون زوریخ ایرپورت هتلی است که تنها با فرودگاه ۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد. این هتل دارای تاییدیه‌های بسیار است و در یک محیط سرسبز و با نشاط قرار دارد. شما با خودروی شخصی یا امکانات حمل و نقل که در این هتل در نظر گرفته شده است در مدت زمان کمتر از ۱۵ دقیقه به مرکز شهر دسترسی خواهید داشت.

اتاق‌های هتل بزرگ و مدرن است و دکوری شیک و مجهز دارند. پنجره‌های بزرگ، نمایی از فرودگاه و باغ هتل را دارد. همه اتاق‌ها مجهز به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی زیبا با لوازم بهداشتی و آرایشی است.

رستوران هتل صبحانه را هر روزه برای مهمانان خود حاضر می‌کنند و شما برای دیگر وعده‌‌های غذایی خود می‌توانید در همین رستوران، غذاهای بین‌المللی و محلی را نوش جان کنید. در لابی هتل نوشیدنی‌های متنوعی سرو می‌شود؛ از قهوه و چای گرفته تا آبمیوه‌های طبیعی.

باشگاه ورزشی مجهز هتل با امکانات جدید، در خدمت میهمانان بوده و مرکز اسپا و سلامت هتل نیز دارای سونا و جکوزی است. برای میهمانان علاقه‌مند به پیاده روی یا کسانیکه دوست دارند گشت و گذارهای شبانه داشته باشند، مسیری سرسبز در پشت هتل در نظر گرفته شده است که به جنگل منتهی شده و دارای نمایی بسیار زیبا از کوه‌های آلپ است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۶٫۹ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۷٫۶ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۸٫۳ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۵٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۷ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۷ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Hohenbuehlstrasse 10, 8152 Opfikon, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۳۲۳ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، گالری هنری، رستوران، بار، صبحانه در اتاق، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار،
 • غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، امکانات وی‌آی‌پی، سوئیت ماه عسل، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (روسی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی)

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا (Small Luxury Hotel Ambassador Zurich)

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا (Small Luxury Hotel Ambassador Zurich)

مقاله‌های مرتبط:

هتل اسمال لاکچری امباسادور له اپرا هتلی مجلل و زیبا در قلب زوریخ است که با انتخاب این هتل اقامتی عالی و بی‌نظیر را تجربه خواهید کرد. فضای دوست‌داشتنی و برخورد گرم کارمندان، این مجموعه را بیشتر در میان مسافران محبوب کرده و مطمئنا با انتخاب این هتل در شهر زیبای زوریخ تجربه‌ای عالی و شاهانه را خواهید داشت. دسترسی از این هتل به بخش‌های مختلف شهر نیز بسیار راحت است و شما یک شروع خوب از این هتل به سایر بخش‌ها خواهید داشت.

اتاق‌ها کلاسیک و بسیار شیک هستند و همه اجزای آن با ظرافت و دقت بسیار انتخاب شده است. استفاده از رنگ کرم و سفید در اتاق‌ها با کاغذ دیواری‌های راه‌راه هارمونی زیبایی را ایجاد کرده که با نور آباجورها فضایی رویایی‌تر را ایجاد کرده است. اتاق‌های راحت این هتل مجهز به اینترنت بی‌سیم، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمامی با لوازم بهداشتی است.

خوردن صبحانه در یک هتل زیبا و با متنوع‌ترین مواد غذایی، حسی فوق‌العاده برای شروع یک روز عالی خواهد بود. صبحانه هر روزه با متنوع‌ترین پنیرها، نوشیدنی‌های تازه و میوه‌های فصلی برای شما حاضر می‌شود و اگر دوست داشته باشید که صبحانه را در اتاق خود میل کنید امکانات آن برای شما فراهم است. این هتل تراسی زیبا با چشم‌انداز شهری دارد که شما می‌توانید غذای لذیذ خود را در این محیط فرح‌بخش میل کنید. بار هتل نیز پیشنهادی مناسب برای دورهمی‌های دوستانه خواهد بود.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۶٫۹ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۰٫۶ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۷ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۶ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Falkenstrasse 6, Seefeld, 8008 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۴۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل فیفا اسکات (FIFA Hotel Ascot)

هتل فیفا اسکات (FIFA Hotel Ascot)

هتل فیفا اسکات هتلی ۴ ستاره است که در سال ۱۹۵۴ ساخته شده است و از هتل‌های قدیمی شهر به حساب می‌آید. طراحی داخلی این هتل سنتی و کلاسیک است و مهمانان اقامت راحتی را در این هتل تجربه خواهند کرد. موقعیت جغرافیایی این هتل نیز عالی است و مهمانان دسترسی خوبی به سایر بخش‌های شهر به خصوص جاذبه‌ها دارند.

اتاق‌های هتل جادار و زیبا هستند و دکوری مدرن دارند. رنگ ارغوانی پرده‌ها و صندلی نشیمن در کنار رنگ سفید و کرم سایر اجزای هتل ترکیب دلنشینی را ایجاد کرده است. اینترنت بی‌سیم در همه بخش‌های هتل و اتاق‌ها در دسترس است و امکاناتی مانند تهویه مطبوع، اینترنت بی‌سیم، تلویزیون و حمامی مجلل دارد.

صبحانه‌های سوئیسی از ژامبون‌ها و پنیرهای متنوع تا آبمیوه‌های طبیعی در رستوران این هتل برای مهمانان سرو می‌شود. استیک‌های این رستوران بسیار معروف است و در مدت اقامت خود حتما از آن‌ها امتحان کنید. رستوران منویی متنوع را پیشنهاد می‌دهد که حتی در آن غذاهای فست‌فودی نیز برای مهمانان در نظر گرفته است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۸ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۴ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱۰٫۱ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۵ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Tessinerplatz 9, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۷۴ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل کراون پلازا زوریخ (Crowne Plaza Zürich)

هتل کراون پلازا زوریخ (Crowne Plaza Zürich)

هتل کراون پلازا زوریخ هتلی لوکس در محلی مدرن و در غرب شهر زوریخ است. این هتل کمی از بخش مرکزی شهر فاصله دارد و همین موضوع باعث شده است که هتلی آرام و به دور از شلوغی باشد. با ورود به لابی هتل با مبلمان‌های آبی رنگ و مخملی حس آرامش را به شما خواهد داد و کارمندان کارهای پذیرش شما را به سرعت انجام می‌دهند و شما را به اتاق‌هایتان هدایت می‌کنند.

اتاق‌ها با رنگ‌های روشن مبله شده‌اند و رنگ طوسی و کرم از رنگ‌هایی است که در اتاق‌ها استفاده شده است. بواسطه پنجره‌های بزرگ و پرده‌های نازک نور کافی به اتاق‌ها می‌تابد و همین موضوع اتاق‌ها را دلباز و پرانرژی کرده است. همه اتاق‌ها اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی با لوازم مورد نیاز را شامل می‌شوند.

شما می‌توانید غذای خود را هم در رستوران داخل هتل یا در فضای باز میل کنید. غذاهای فوق‌العاده‌ای در رستوران این هتل برای شما طبخ می‌شود که عطر آن شما را مدهوش می‌کند. بار هتل نیز برای دورهمی‌های گروهی یا لحظاتی برای آرامش پیشنهاد می‌شود.

این هتل برای اوقات فراغت مهمانان خود و برای آرامش و استراحت بیشتر آنان پیشنهاداتی به مهمانان خود دارد؛ مرکز تناسب اندام با مجهزترین وسایل برای ورزشکاران مناسب است و اگر دوست دارید لحظاتی سرشار از آرامش را تجربه کنید و خستگی را از تن خود بیرون کنید به مرکز اسپا و سلامت هتل بروید و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲٫۶ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۳٫۴ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۴٫۶ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۵٫۲ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۵ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۵٫۲ کیلومتر فاصله است. منطقه آسِرسیل (Aussersihl) انتخابی مناسب برای گردشگران علاقه‌مند به پیاده‌روی و گشت‌های شهری و دیدن مناظر است.

 • آدرس: Badenerstrasse 420, Aussersihl, 8040 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۳۶۵ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، استخر، مرکز اسپا و سلامت، اتاق بخار، حمام، مرکز تناسب اندام، سونا، رستوران، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک،امکانات برای افراد ناتوان جسمی، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی)

هتل سورل زوریخ برگ (Sorell Hotel Zürichberg)

هتل سورل زوریخ برگ (Sorell Hotel Zürichberg)

هتل سورل زوریخ برگ هتلی فوق‌العاده با چشم‌اندازی نفس‌گیر از دریاچه زوریخ است و اگر محیطی آرام با بهترین خدمات مدنظر شما است، این هتل همه انتظارات شما را برآورده می‌کند. ساختمان زیبا، موقعیت و مناظر خیره‌کننده در کنار کارمندانی حرفه‌ای از ویژگی‌های برجسته این هتل ۴ ستاره است که مهمانان بسیاری را برای اقامت در خود تشویق می‌کند.

اتاق‌های هتل با دکور مدرن و نقاشی‌های دیواری زیبا که با رنگ‌های شاد طراحی شده، محیط با طراوتی را ایجاد کرده است. در اتاق‌ها تمام آن چیزی که مهمانان برای اقامت راحت نیاز دارند، از اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمامی با لوازم بهداشتی لحاظ شده است.

از هر چیزی که از این هتل بگذریم از رستوران و وعده‌های غذایی آن نمیشه گذشت. خوردن صبحانه در فضای تراس مانند هتل با مناظر رویایی، حس و حالی وصف نشدنی است و شما دوست دارید ساعت‌ها در این فضا بمانید و از این همه زیبایی با طعم لذیذ غذاهای سوئیسی لذت ببرید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۹ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۲٫۶ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۰٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۷٫۷ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۴ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۱ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Orellistrasse 21, Zürichberg, 8044 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۶۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، غذای کودکان در صورت درخواست، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (ایتالیایی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس (Sheraton Zürich Neues Schloss Hotel)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس (Sheraton Zürich Neues Schloss Hotel)

هتل شرایتون زوریخ نویس شلوس هتلی در مرکز تجاری شهر است و با انتخاب این هتل به راحتی می‌توانید به بخش‌های مختلف شهر دسترسی داشته باشید. اتاق‌های هتل دکوری مدرن و با رنگ‌های روشن است و پنجره‌هایی رو به چشم‌انداز شهر دارند. بعضی از اتاق‌ها نیز از دو طرف دارای پنجره هستند و نور بیشتری به اتاق‌ها می‌رسانند.

صبحانه این هتل بی‌نظیر است و هر روزه برای مهمانان سرو می‌شود. پاستاهای خوش‌طعمی در این رستوران با محصولات تازه و فصلی سرو می‌شود که قطعا از آن‌ها خوش‌تان خواهید آمد. در بیرون هتل نیز در کنار درب اصلی آن میز و صندلی‌هایی برای سرو غذاهای مهمانان نیز در نظر گرفته شده است.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۱٫۱ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۸ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۴ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۴ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Stockerstrasse 17, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۶۰ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل انگیمات سیتی-گاردن (Engimatt City-Gardenhotel)

هتل انگیمات سیتی-گاردن (Engimatt City-Gardenhotel)

هتل انگیمات سیتی-گاردن همانطور که از نامش مشخص است، هتلی در باغی زیبا و فضایی فوق‌العاده است که در مرکز شهر قرار دارد و امکانات عالی و بی‌نقصی را برای مهمانان خود در نظر گرفته است. شما روز خود را در اتاق‌هایی شروع می‌کنید که بالکنی زیبا و رو به منظره فوق‌العاده از طبیعت بکر و کوه‌های آلپ دارد و با دکور بی‌نظیر و مدرنش که با رنگ‌های کرم و روشن دکور شده است، اقامت خواهید داشت. همه اتاق‌ها مجهز به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع و حمامی با لوازم بهداشتی هستند.

گزینه‌های غذاخوری متنوعی در هتل وجود دارد که دکوری خاص و زیبا دارد که روی میزها با گل‌های طبیعی دکور شده است. در باغ هتل که حوضی زیبا در وسط آن قرار دارد، می‌توانید غذای خود را میل کنید. صبحانه نیز هر روزه با متنوع‌ترین محصولات برای شما حاضر می‌شود.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۲٫۱ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۷ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۶ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۱۰٫۷ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۲ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۳ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Engimattstrasse 14, Enge, 8002 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۷۱ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، زمین تنیس، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیا)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل (Greulich Design & Lifestyle Hotel)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل (Greulich Design & Lifestyle Hotel)

هتل گرولیچ دیزاین اند لایف استایل هتلی زیبا با طراحی خاص و متفاوت در زوریخ است. این هتل ۴ ستاره با فضایی گرم و کارمندانی خوش‌برخورد از مهمانان خود میزبانی می‌کند. منطقه‌ای که این هتل در آن قرار دارد، آرام و سرسبز است و سکوت آن برای شما بسیار دلنشین خواهد بود.

اتاق‌های دلباز با دکوری کاملا مدرن و دیوارهایی با رنگ‌های روشن و پنجره‌هایی رو به خیابان، محیط اقامتی عالی را برای مهمانان فراهم کرده است. اتاق‌ها حتما شما را راضی نگه می‌دارند و شما با اشتیاق بسیار به اتاق‌های خود بازمی‌گردید. همه اتاق‌ها به اینترنت بی‌سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون مجهز هستند.

این هتل در عین سادگی، همه چیز را عالی و بی‌نقص برای مهمانان خود تهیه می‌کند. صبحانه هر روزه با خوشمز‌ه‌های متنوع و رنگارنگ برای مهمانان سرو می‌شود و مسافرین این هتل می‌توانند غذاهای محلی را در رستوران این هتل میل کنند. اگر علاقه دارید در فضای باز غذای خود را میل کنید، این هتل میز و صندلی‌هایی را در محوطه هتل چیده است و شما می‌توانید در هوایی مطبوع غذاهای خود را میل کنید. بار این هتل از پیشنهاداتی است که باید حتما به آن سر بزنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۵ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۲٫۳ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۱٫۷ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۱ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۸٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۲ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۵ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۲ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Herman-Greulich-Strasse 56, Aussersihl, 8004 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۲۸ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، باغ، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، نگهداری کودک، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیا)

هتل رمانتیک یوروپ (Romantik Hotel Europe)

هتل رمانتیک یوروپ (Romantik Hotel Europe)

هتل رمانتیک یوروپ یکی از هتل‌های جذاب در زوریخ است که در محلی زیبا قرار دارد. این هتل از هتل‌هایی با سبک کلاسیک است و با ساختمان زیبایی که دارد، در کنار امکانات فوق‌العاده هتل، باعث شده بسیاری این هتل را به منظور اقامت خود در این شهر برگزینند. موقعیت جغرافیایی این هتل نیز عالی است و مهمانان ماجراجویی خود را در شهر، می‌توانند از این هتل زیبا شروع کنند.

مطمئنا از اقامت‌تان در یکی از اتاق‌های دو نفره‌ یا اتاق‌های خانوادگی این هتل که به شیوه‌ای سنتی و کلاسیک طراحی شده است، لذت خواهید برد. تمام تجهیزاتی که یک گردشگر مدرن نیاز دارد در طراحی این اتاق‌ها پوشش داده شده و می‌توانید از اینترنت رایگان و تلویزیونش بهره‌مند شوید. اتاق‌ها یا با رنگ آبی و کاغذ دیواری‌های روشن و طرح‌دار یا با رنگ قرمز و دکوراسیون نزدیک به آن، دکور شده‌اند. لوسترها و آباجورهایی که در اتاق‌ها نصب شده است با دکوراسیون اتاق‌ها هارمونی نزدیکی دارد و قطعا در شب محیط آرامش‌بخش‌تری را برای شما ایجاد خواهد کرد.

عطر نان، صبح‌ها فضای رستوران هتل را پر می‌کند و مهمانان روز خود را با صبحانه‌ای عالی شروع می‌کنند. رستوران هتل دکوری کلاسیک با میز و صندلی‌های زیبا و چوبی دارد و غذاهای فرانسوی، بین‌المللی و محلی را با بهترین محصولات فصلی تهیه می‌کند. بار این هتل برای گذارندن اوقات خوشی در شب پیشنهادی عالی است و حتما به پیشنهادات مسئول بار توجه کنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۱٫۷ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۰٫۷ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۰٫۱ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۳ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۹٫۸ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۱ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۱٫۶ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Dufourstrasse 4, Seefeld, 8008 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۳۹ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی)

هتل ۲۵ آورز زوریخ وست (۲۵hours Hotel Zürich West)

هتل ۲۶ آورز زوریخ وست (25hours Hotel Zürich West)

هتل ۲۵ آورز زوریخ وست آخرین هتل ۴ ستاره‌ای است که در این لیست به شما معرفی می‌کنیم. این هتل لوکس و مدرن می‌تواند به طرز شگفت‌انگیزی رضایت هر نوع سلیقه را فراهم کند. تمام اتاق‌ها به شیوه‌ای با سلیقه دکوراسیون شده‌اند و رنگ‌های شجاعانه‌ای را در آن‌ها خواهید دید. همه اتاق‌ها به سیستم تهویه و اینترنت بی‌سیم مجهز هستند و حمامی شیک با لوازم بهداشتی نیز در همه اتاق‌ها برای مهمانان لحاظ شده است.

رستوران این هتل منویی متنوع از غذاهای ملل مختلف را به مهمانان خود پیشنهاد می‌دهد و مطمئنا شما با توجه به ذائقه خود غذایی خوش‌طعم را تجربه خواهید کرد. شما می‌توانید غذای خود را در فضای باز و در محوطه سرسبز هتل میل کنید.

از این هتل تا موزه ملی سوئیس ۲٫۷ کیلومتر، تا موزه کونستهاوس زوریخ ۳٫۷ کیلومتر، تا خانه اپرای زوریخ ۴ کیلومتر، تا باغ وحش زوریخ ۴٫۹ کیلومتر، تا فرودگاه زوریخ ۷٫۹ کیلومتر، تا رودخانه لیمات ۰٫۳ کیلومتر، تا ایستگاه راه‌آهن مرکزی زوریخ ۲٫۷ کیلومتر و تا دریاچه زوریخ ۰٫۱ کیلومتر فاصله است.

 • آدرس: Pfingstweidstrasse 102, Escher Wyss, 8005 Zürich, Switzerland
 • این هتل ۴ ستاره است و دارای ۱۲۶ اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، شاتل فرودگاهی، ورود حیوانات خانگی مجاز است (پرداخت اضافه بها)، کرایه دوچرخه، بار، منوی ویژه افراد رژیمی، اسنک بار، صبحانه در اتاق، چک این/چک اوت خصوصی، نگهداری چمدان، خدمات دربانی، دستگاه خودپرداز، خدمات تور و بلیط، تبادل ارز، سرویس روزانه اتاق، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس/فتوکپی، مرکز تجاری، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، کرایه خودرو، اتاق‌های عایق صدا، اتاق‌های خانوادگی، روزنامه، سرویس روزانه، کارمندان چندزبانه (انگلیسی، آلمانی)

هتل 4 ستاره زوریخ

آنچه که ذکر شد، بهترین هتل‌های ۴ ستاره زوریخ بود؛ تلاش شد هتل‌هایی نام برده شود که در نوع خدمات و کیفیت بهترین باشد تا شما با خیال راحت‌تری هتل خود را انتخاب کنید. اگر به این شهر سفر کردید و در هتل‌های آن اقامت داشتید، ما را با تجربیات خود آشنا کنید. شما می‌توانید به هر یک از این هتل‌ها که در این لیست به شما معرفی کردیم، در صفحه‌ی مربوط به هر هتل رای دهید و نظرات خود را بنویسید تا بقیه کاربران نیز با تجربیات شما آشنا شوند.

 

 • تاریخ : ۷ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه

در این پست می توانید آهنگ علیشمس به نام عشقت که باشه را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه

Download New Song By Alishmas Called  Eshghet Ke Bashe

خواننده نام آهنگ ترانه سرا دسته بندی
علیشمس عشقت که باشه محمد نجم آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ علیشمس عشقت که باشه اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۷ام مهر ۱۳۹۷
 • موضوع : دسته‌بندی نشده
 • بازدید :

دانلود آهنگ فریدون آسرایی آهای خوشگل عاشق

در این پست می توانید آهنگ فریدون آسرایی به نام آهای خوشگل عاشق را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ فریدون آسرایی آهای خوشگل عاشق

Download New Song By FereyDoun Asraei Called  Gole Hayahoo

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
فریدون اسرایی انفرادی فریدون اسرایی آهنگ غمگین

 

نوشته دانلود آهنگ فریدون آسرایی آهای خوشگل عاشق اولین بار در دانلود آهنگ جدید • دان موزیک. پدیدار شد.

صفحه 1 از 23
12345678910 بعدی 20...«